Florinda i Guido Czeija – wykłady

01.12.2015 - 02.12.2015

W dniach 1-2 grudnia zapraszamy do Poznania na wykłady Florindy i Guido Czeija z Austrii.


Program

1 grudnia, wtorek – BOM Poznań
19:00 wykład Florindy Czeija pt.: „Miłość i partnerstwo w buddyzmie”
UWAGA – zmiana standardowego programu ośrodka. We wtorek 01.12 wszystkich, którzy planowali przyjść na wtorkowe WPROWADZENIE, zapraszamy na wykład Florindy. Z uwagi na to wydarzenie wspólną medytację XVI Karmapy wykonamy na koniec wykładu.

2 grudnia, środa – Collegium da Vinci (dawne WSNHiD)
19:00 wykład Guido Czeija pt.: „Buddyzm i nauka”
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
sala A001, parter

Oba wykłady będą prowadzone w j. angielskim i tłumaczone na j. polski.

Wstęp: wolny.
Aczkolwiek można wziąć udział w organizacji wydarzenia 🙂 Dobrowolna darowizna 10 zł na pokrycie kosztów wizyty nauczycieli.


Guido Czeija (ur. 1974)
Uczeń Lamy Ole Nydahla, u którego przyjął buddyjskie schronienie w 1995 r. Podstaw buddyzmu Diamentowej Drogi naucza od 2006.
Guido ukończył fizykę i matematykę na uniwersytetach w Wiedniu i w Berlinie. Pracował w grupie badawczej profesora Antona Zeilingera, biorąc udział w badaniach podstaw fizyki kwantowej i stanów splatanych. Obecnie pracuje jako coach i konsultant dla firm i organizacji.

Florinda Czeija (ur. 1969)
W 1997 r. przyjęła buddyjskie schronienie. Jest uczennicą Lamy Ole Nydahla. Brała udział w tworzeniu buddyjskiego ośrodka w Innsbrucku, a od roku 2002 jest zaangażowana w działalność ośrodka w Salzburgu. Naucza podstaw buddyzmu Diamentowej Drogi od roku 2006 r.
Florinda jest fizjoterapeutką, ma swój własny gabinet. Jest też założycielką i trenerem w Szkole Terapii Wisceralnej i Technik Leczenia Zintegrowanymi Metodami Manualnymi (School for Visceral Therapy and Integrative Manual Treatment Methods).

Guido i Florinda, wspólnie z przyjaciółmi z sangi, pod przewodnictwem Szieraba Gjaltsena Rinpocze, uczestniczyli w budowie Stupy Oświecenia. Mieści się ona w historycznym centrum Salzburga, w rezerwacie przyrody na Mnisiej Górze (Mönchsberg). We wrześniu 2011 r. odbyły się uroczystości inauguracyjne, w których wzięło udział ponad 2000 osób, a całe wydarzenie było szeroko opisywane w lokalnych mediach.


Mapa dojazdu